Odlewanie

Nasze usługi

1. Projektowanie produktu

Wszystko zaczyna się od idei. Jako profesjonaliści z architektonicznym doświadczeniem przekuwamy pomysł w realny, ustrukturyzowany i kompletny projekt, bazując na wizji klienta, która towarzyszy nam na każdym etapie pracy. Pomagamy w podjęciu decyzji o ostatecznych kształtach produktu dając wskazówki poparte wieloletnim doświadczeniem. Jeśli otrzymujemy do realizacji gotowy projekt, odwzorowujemy go z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

2. Grafika

Grafika komputerowa to dziedzina pozwalająca spojrzeć na projektowany produkt w niemal namacalnej postaci. Klientom Horsa prezentujemy zobrazowane cyfrowo wyroby w postaci:

  • wizualizacji produktowych

  • animacji 3D

  • modeli 3d

Każda z powyższych kreacji pozwala przyjrzeć się produktowi i zweryfikować jego wyobrażenie zanim powstanie pierwszy egzemplarz. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik wizualizacji, osiągamy możliwie najbardziej realistyczny obraz tego, jak w rzeczywistości wyglądać będzie gotowy produkt.

3. Grawernictwo

To bardzo istotny etap wykonania zamówienia, w którym najlepszy z możliwych projektów zyskuje realną formę. Stworzenie prototypu seryjnego produktu to efekt wcześniejszych działań. Choć prace koncepcyjne stanowią istotny element pracy, to nic nie zastąpi możliwości dotknięcia realnego wyrobu, przypatrzenia mu się z bliska i ocenienia każdego z jego detali. Te ostatnie muszą być doskonałe, by posłużyć za wzór dla wszystkich seryjnych egzemplarzy.

4. Odlewnictwo

Każdy klient wie czego potrzebuje – my wiemy jak i z jakich materiałów wykonać wysokiej jakości elementy odlewnicze. Wiedza stanowi nasze wsparcie w doborze odpowiedniego stopu metali, pośród których najczęściej spotkać można znal, cynę, ołów oraz britannie.

5. Optymalizacja produktu końcowego

Na tym etapie wykonywane przez nas odlewy poddawane są szeregowi zabiegów udoskonalających, takich jak:
- polerowanie
- galwanizacja
- malowanie proszkowe
- emaliowanie

 


  • fb
  • email